Panele fotowoltaiczne

Proszono mnie o przekazanie poniższej informacji mieszkańcom naszego Sołectwa.

Firma, Strefa Energii (strefaenergii.com) zajmuje się sprzedażą i instalacjami wysokiej jakości paneli fotowoltaicznych służących do wytwarzania darmowej energii elektrycznej. Dzięki takiej instalacji mogą Państwo stać się niezależni od wzrostu cen prądu, ponieważ od momentu zainstalowania paneli, produkują Państwo prąd na swoje potrzeby.

Obecnie jest możliwość, w związku z dużym zainteresowaniem tematyką, umówienia się na darmowe spotkanie z doradcą, który sprawdzi, czy jest możliwość techniczna do wykonania takiej instalacji.

Od końca lipca osoby, które zdecydują się na tego typu instalacje, mogą ubiegać się o dofinansowanie w wysokości do 5000 tysięcy złotych. Pula osób jest ograniczona, a zatem warto zastanowić się nad taką instalacją w tym roku. Dodatkowo jest możliwość dodatkowej ulgi w ramach ustawy o odnawialnych źródłach energii (do 20% ceny instalacji), jak również można odliczyć sobie podatek VAT

W razie zainteresowania proszę o wysłanie e-maila na a.kopa@strefaenergii.com , proszę o napisanie w nim jak jest usytuowany dach (północ-południe, wchód-zachód itp.), jaki jest to rodzaj dachu ( dwuspadowy, koperta, płaski itp.), a także z czego jest wykonany (blacha, dachówka itp.). Proszę również napisać jaka jest wysokość rachunków za prąd, gdyż taka instalacja opłaca się jeśli rachunki wynoszą ok. 100 zł i więcej. 

Można również skontaktować się na numer 579 060 717 bezpośrednio.


— 

Aleksandra Kopa

Dział Obsługi Klienta

a.kopa@strefaenergii.com

www.strefaenergii.com

Centrala

(+48) 535 989 535

ul. Kolejowa 30A, 

32-080 Zabierzów